Wersje językowe
RZETELNA FIRMA
SALON EXPOZYCJA

Zapraszamy do zakupu w naszym sklepie.
SALON I EXPOZYCJA
ul. Gostyńska 61
64-000 Kościan
Porada techniczna
mobil: 509 046 444

e-mail:  coraschody.biuro@wp.pl

Translator Google
 

Waluty

Schody Modułowe CORA model Mix extra 03 L-90, U-180

Schody modułowe, metalowe model Mix Extra 03 system 250 charakteryzują się uniwersalnym ustawieniem i zastosowaniem. Można zastosować według potrzeby od 10 do 16 elementów. Schody średnio gabarytowe o konstrukcji modułowej, metalowej  model Mix Extra 03 system 250. Zastosowanie schodów do średnich i dużych pomieszczeń, antresoli, adaptacji poddaszy oraz duże otwory w stropie.

Schody model Mix Extra 03 system 250 został stworzone w taki sposób, że ich samodzielny montaż jest bardzo prosty nawet dla amatora. Wystarczy odpowiednio dobrać model schodów do wielkości otworu w stropie oraz wysokości pomieszczenia. Schody modułowe, metalowe w modelu Mix Extra 03 system 250 mają kilka rodzajów zabiegów: prosty, skrętny L-90 i U-180; dwa ostatnie dostępne zarówno w zabiegu lewym, jak i prawym.

Jeden stopień schodów posiada powierzchnię użytkową o szerokości 250 mm. Każdy z zestawów w tej linii produktów ma inną liczbę elementów; im jest ich więcej, to wysokość stopnia jest niższa a większa jest wysokość schodów po montażu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl