Price
  • from
    to

Self-supporting wooden stairs

Praktycznie w każdym domu znajdują się jakieś schody, które prowadzą do innych pomieszczeń. Stanowią one nie tylko bardzo funkcjonalną możliwość przedostawania się między pokojami, ale także mogą być elementem ciekawego designu korytarza. Dostępne w tej kategorii drewniane schody zabiegowe samonośne są popularniejszym modelem schodów, które prezentują się niezwykle nowocześnie. Ten rodzaj schodów charakteryzuje się bardzo ciekawą konstrukcją - do ich montażu nie są potrzebne betonowe konstrukcje, a podporę stanowi posadzka oraz ściana.

Schody drewniane zabiegowe samonośne

Drewniane schody są ponadczasowe, co oznacza, że nigdy nie wyjdą z mody i zawsze będą prezentowały się bardzo nowocześnie. Każdy, kto dba o design swojego domu, powinien zdecydować się na ten model schodów. Schody drewniane zabiegowe można zamontować w około 50 różnych konfiguracjach na 13 różnych poziomach. Dostępny na stronie Coraschody.net.pl asortyment jest niezwykle łatwy w montażu, dlatego będą mogli Państwo samodzielnie stworzyć w swoim korytarzu kompozycję schodów. Oczywiście, jeżeli będą mieli Państwo takie życzenie, zapewnimy również ich montaż.

Schody drewniane zabiegowe samonośne z Coraschody.net.pl to najlepsza oferta na rynku!

Oferujemy Państwu wysokiej jakości schody drewniane zabiegowe samonośne, które dostępne są w szerokiej gamie barw oraz modeli. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć ofertę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do zapoznania się z jej szczegółami i wybrania asortymentu zgodnie ze swoimi potrzebami. W razie pytań prosimy o kontakt!

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl