Wersje językowe
Waluty
RZETELNA FIRMA


 

SALON i WYSTAWA

Zapraszamy do zakupu w naszym sklepie.
SALON I WYSTAWA
ul. Gostyńska 61
64-000 Kościan
Porada techniczna
mobil: 509 046 444

e-mail:  coraschody.biuro@wp.pl

Nowości schodów
Translator Google
 

Wady i zalety schodów zabiegowych z metalu

schody z metalu na zewnątrz budynku

Szukając nowych schodów dla domu lub firmy, warto pomyśleć o metalowych schodach zabiegowych – przez wiele osób uważanych za bardziej atrakcyjne niż te wykonane z drewna.  Spójrzmy na niektóre z głównych zalet i korzyści, jakie ze sobą niosą by zrozumieć ich fenomen.


Obniżenie kosztów dzięki uproszczonej instalacji


Dzięki temu, że procesy wytwarzania metali takich jak stal są bardzo elastyczne, oznacza to, że można je skonstruować dopasowując do niemal każdej specyfikacji, a fakt, iż chodzi o zabiegowy typ sprawia, iż wpasują się one nawet do małej i problemowej przestrzeni. To wszystko w bezpośredni sposób prowadzi do obniżenia kosztów. Któż nie byłby z tego faktu zadowolony?


Bez malowania bądź lakierowania


Metalowe schody zabiegowe są zdecydowanym dobrym wyborem dla osób nie mających czasu na dodatkowe zabiegi i konserwację. Nie wymagają one:

  • malowania,
  • lakierowania,
  • uszczelniania.


Ponadto są odporne na zmiany temperatury. W rezultacie tak samo dobrze sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i na zewnątrz.

 


Wysoka odporność metalu


Metalowe schody zabiegowe są mocne i trwałe. Nie są podatne na zmiany w otaczającym je środowisku, a w przeciwieństwie do drewnianych - nie ulegną termitom. Używanym metalem do konstrukcji schodów jest zwykle aluminium lub stal - więc to materiał odporny na korozję. Ponadto metalowe schody są w stanie wytrzymać naprawdę duże ciężary.


Tworzenie unikalnych projektów


Wysoka plastyczność metalu daje duże możliwości tworzenia niezwykłych kształtów i wzorów. Dzięki temu schody zabiegowe z metalu wcale nie muszą wyglądać surowo, ale mogą być wspaniałymi, zdobiącymi wnętrze obiektami, które pasują do dużego domu lub innych pomieszczeń. Mogą tym samym stworzyć ten pożądany współczynnik „wow”. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć miękki i elegancki projekt czy też bardziej interesują Cię przemysłowe i twarde krawędzie, metal jako materiał budulcowy schodów będzie dobrym wyborem.


Trwałość schodów

 

Metalowe schody zabiegowe to naprawdę dobra inwestycja - kupujesz dzieło sztuki, które będzie trwało przez dziesięciolecia. Wymagają bardzo niewielkiej lub nawet żadnej konserwacji. Oznacza to, że nie trzeba wymieniać żadnych elementów konstrukcyjnych i nie potrzebują malowania. W rezultacie to świetna inwestycja długoterminowa, która jest niezwykle opłacalna.

Podsumowując zalety schodów z metalu:

 

  • są wysoce odporne i wytrzymałe
  • dają szerokie możliwości projektowe
  • są opłacalną inwestycją
  • wymagają minimalnej konserwacji
  • nadają się do użytku zewnętrznego i wewnętrznego

 O czym należy pamiętać decydując się na metalowe schody zabiegowe?


Kluczem do skorzystania z wszystkich wyżej wymienionych korzyści jest wybrać wykonawców dysponujących umiejętnościami i wiedzą w zakresie tworzenia szerokiej schodów zabiegowych z metalu po konkurencyjnych cenach. Tylko w ten sposób można mieć pewność, że wybór jest w 100% zasadny, a postawione w domu bądź firmie schody będą w istocie służyć jak najdłużej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl