Schody CORA model Maxima 05 L-90, U-180 Modułowe

Schody modułowe, metalowe model Maxima 05 system 200 charakteryzują się uniwersalnym ustawieniem i zastosowaniem. Można zastosować według potrzeby od 10 do 16 elementów. Schody średnio gabarytowe o konstrukcji modułowej, metalowej  model Maxima 05 system 200. Zastosowanie schodów do małych i średnich pomieszczeń, antresoli, adaptacji poddaszy, w małe otwory w stropie.

Schody model Maxima 05 system 200 został stworzone w taki sposób, że ich samodzielny montaż jest bardzo prosty nawet dla amatora. Wystarczy odpowiednio dobrać model schodów do wielkości otworu w stropie oraz wysokości pomieszczenia. Schody modułowe, metalowe w modelu Maxima 05 system 200 mają kilka rodzajów zabiegów: prosty, skrętny L-90 i U-180; dwa ostatnie dostępne zarówno w zabiegu lewym, jak i prawym.

Wszystkie wykorzystane materiały sprawia, że schody modułowe pochodzące od polskiego producenta są nie tylko wytrzymałe, ale również estetyczne oraz wygodne w użytkowaniu. Ich doskonałe dopasowanie do wnętrza połączone z możliwości regulacji sprawia, że te schody modułowe są zarówno funkcjonalne, jak i dobrze dopasowane do każdego wnętrza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl