Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Schody model Lizbona 00

Model Lizbona 00 to eleganckie schody spiralne kręcone. Zestaw składa się z kilkunastu elementów, w tym ze stopni i podestu. Elementy wykonane są z litego drewna, dostępnego w różnych kolorach z palety barw producenta, a także ze stali malowanej proszkowo w kolorze czarnym matowym ze strukturą.

Schody spiralne model Lizbona 00 – dopracowane do perfekcji

Schody Lizbona 00 pasują do dwóch rodzajów otworów w stropie: okrągłych, gdzie pasują podesty trójkątne, oraz kwadratowych, gdzie można zastosować podesty trójkątne lub trapezowe. Schody Lizbona 00 mogą być montowane jako lewoskrętne lub prawoskrętne, co pozwala na uniwersalne zastosowanie w zależności od koncepcji wnętrza. Podczas zamawiania schodów należy podać wysokość stropu – jest to niezbędne do realizacji zamówienia.

Elementy wykończeniowe obejmują osłonę słupa centralnego z drewna oraz jednostronną balustradę na podeście. Balustrada składa się z metalowych słupków mocowanych z boku stopnia z wypełnieniem z prętów nierdzewnych oraz pochwytem z tworzywa w kolorze czarnym matowym. W przypadku nietypowych wnętrz istnieje możliwość wykonania schodów na zamówienie, na podstawie przesłanych rzutów z rzeczywistymi wymiarami pomieszczenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl