Schody spiralne model Bawaria 03 S

Istotnym warunkiem w sytuacji, gdy wybieramy schody dla swoich potrzeb jest bardzo dokładnie wyprodukowane. Elegancka estetyka schodów jest czymś niezwykle istotnym . Zazwyczaj muszą one nie tylko dobrze się prezentować, ale również pasować do funkcjonalności pomieszczenia. W przypadku adaptacji poddasza czy antresoli bardzo często powierzchnia przeznaczona na schody jest ograniczona; wówczas doskonale sprawdzą się schody spiralne, oferowane przez naszą markę.

Chętnie wybierany model Bawaria 03 S schodów spiralnych

Wszystkie dostępne w ofercie schody spiralne wykonane są w dwóch zabiegach do wyboru: lewoskrętnym bądź prawoskrętnym. Rozmaitość średnic schodów, zaczynająca się od 110 cm do 220 cm co 10 cm, pozwala na wybór najlepiej dopasowanej konstrukcji do wnętrza. W dopasowaniu pomaga również różnorodność podestów: trójkątne, kwadratowe oraz trapezowe.

Schody oparte są na konstrukcji nośnej słupa; zarówno jego metalowa osłona, jak i inne elementy z metalu malowane są proszkowo na satynową, matową barwę. Elementy drewniane wykonano z litego drewna, które w standardowej wersji jest drewnem bukowym. Wszystkie schody spiralne mają dopasowaną, satynową, metalową balustradę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl