Schody spiralne model Bawaria vertical 02

Eleganckie schody spiralne Bawaria Vertical 02 są konstrukcjami, które można zastosować podczas prac wykończeniowych w domach. Stopnie są zamocowane wokół słupa pionowego, a cały ciąg wykonany jest na planie koła. Ich budowa umożliwia skuteczne połączenie dwóch poziomów, a przy tym nie zajmuje wiele przestrzeni. Dzięki temu schody spiralne sprawdzają się nawet w pomieszczeniach o niewielkiej powierzchni.

Schody kręte Bawaria Vertical 02 zostały wyprodukowane z materiałów wysokiej jakości. Słup nośny został powstał ze stali nierdzewnej szlifowanej. Z tego samego materiału są również rurki poziome stosowane do wypełnienia balustrady. Z kolei stopnie i pozostałe elementy balustrady wykonano z drewna.

Wewnętrzne schody kręte Bawaria Vertical 02

Schody spiralne Bawaria Vertical 02 mają minimalistyczną stylistykę i sprawdzą się w wielu nowoczesnych aranżacjach. Ich budowa nadaje im lekkiego charakteru i schody okrągłe sprawiają wrażenie, jakby wisiały w powietrzu. Na wysoki poziom estetyki wpływa też dokładne wykończenie i trójkątny uniwersalny kształt stopni.

W zależności od potrzeb i charakterystyki aranżacji można wybrać konkretne schody spiralne Cora Bawaria Vertical 02. Wyborowi podlega między innymi kolorystyka stopni i wykończenia elementów drewnianych. Różnice pomiędzy oferowanymi produktami wynikają także z wysokości całej konstrukcji i ilości stopni w niej wykorzystanych. Ponadto wyborowi podlega średnica koła, na którego planie będzie stworzona konstrukcja. Dzięki temu łatwo można znaleźć idealny kompromis pomiędzy ilością wolnego miejsca a komfortem poruszania się po stopniach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl