Schody system Moreno 200 Vertical L-90, U-180 drewniane

Dobrze przystosowane do funkcjonalności wnętrza schody drewniane to podstawa wygody korzystania z danego pomieszczenia. Zwiększenie powierzchni użytkowej dzięki połączeniu dwóch poziomów budynku schodami wewnętrznymi daje wiele możliwości aranżacyjnych. Oferowane przez naszą markę schody drewniane modułowe są przygotowane w taki sposób, aby możliwe było ich samodzielnie zamontowanie w warunkach domowych. Posiadają dwa rodzaje zabiegów: skrętny o 90 i 180 stopni, dzięki czemu można wybrać schody dokładnie do zaplanowanego układu pomieszczenia.

System Moreno 200 Vertical L-90, U-180 schodów drewnianych

Produkowane przez naszą firmę schody drewniane wykonane są z wysokiej jakości litego drewna budkowego oraz elementów ze stali nierdzewnej. To gwarantuje ich długą żywotność oraz wytrzymałość podczas użytkowania. Do wyboru jest również kierunek zabiegu – prawy bądź lewy, stosowanie do układu pomieszczenia. Wszystkie schody Moreno Vertical drewniane posiadają dopasowaną do swoich rozmiarów i estetyki wykonania balustradę.

Pojedynczy stopień posiada powierzchnię użytkową o szerokości 200 mm. Zestawy schodów składają się z różnej liczby elementów – stosownie do różnych wysokości pomieszczeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl