Wersje językowe
RZETELNA FIRMA


 

SALON i WYSTAWA

Zapraszamy do zakupu w naszym sklepie.
SALON I WYSTAWA
ul. Gostyńska 61
64-000 Kościan
Porada techniczna
mobil: 509 046 444

e-mail:  coraschody.biuro@wp.pl

Waluty

Schody system Moreno 200 Vertical L-90, U-180 drewniane

Dobrze przystosowane do funkcjonalności wnętrza schody drewniane to podstawa wygody korzystania z danego pomieszczenia. Zwiększenie powierzchni użytkowej dzięki połączeniu dwóch poziomów budynku schodami wewnętrznymi daje wiele możliwości aranżacyjnych. Oferowane przez naszą markę schody drewniane modułowe są przygotowane w taki sposób, aby możliwe było ich samodzielnie zamontowanie w warunkach domowych. Posiadają dwa rodzaje zabiegów: skrętny o 90 i 180 stopni, dzięki czemu można wybrać schody dokładnie do zaplanowanego układu pomieszczenia.

Produkowane przez naszą firmę schody drewniane wykonane są z wysokiej jakości litego drewna budkowego oraz elementów ze stali nierdzewnej. To gwarantuje ich długą żywotność oraz wytrzymałość podczas użytkowania. Do wyboru jest również kierunek zabiegu – prawy bądź lewy, stosowanie do układu pomieszczenia. Każdy model schodów posiada dopasowaną do swoich rozmiarów i estetyki wykonania balustradę.

Pojedynczy stopień posiada powierzchnię użytkową o szerokości 200 mm. Zestawy schodów składają się z różnej liczby elementów – stosownie do różnych wysokości pomieszczeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl