Schody system Moreno 250 Vertical L-90, U-180 drewniane

Właściwie dopasowane schody są podstawą funkcjonalności każdego wnętrza. Nie wszystkie pomieszczenia mają taką powierzchnię, która pozwoli na prowadzenie schodów niezależnie od powierzchni ściany. W takich przypadkach oferujemy nasze schody drewniane, wykonane w dwóch systemach: przy skręcie części schodów o 90 bądź 180 stopni. To pozwala dopasować je do potrzeb danego pomieszczenia.

Moreno 250 Vertical L-90, U-180 - system schodów drewnianych

Wszystkie oferowane przez naszą markę schody Moreno Vertical drewniane są stworzone w systemach modułowych, pozwalających na samodzielny montaż schodów w domu. Niezależnie od kąta skrętu schodów, mogą mieć one zabieg lewy bądź prawy. Całość każdorazowo wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, w tym litego drewna oraz stali nierdzewnej. Do schodów drewnianych bez problemu dopasować można odpowiednia, gwarantującą bezpieczeństwo korzystania, balustradę.

Powierzchnia użytkowa pojedynczego stopnia w tym systemie wynosi 250 mm. Zestawy można dobierać dowolnie, jeśli chodzi o ilość elementów składowych; im więcej części, tym wyższe są zaprojektowane schody.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl