Schody CORA model Mix plus 07 L-90, U-180 Modułowe

Schody modułowe, metalowe model Mix plus 07 system 220 charakteryzują się uniwersalnym ustawieniem i zastosowaniem. Można zastosować według potrzeby od 10 do 16 elementów. Schody średnio gabarytowe o konstrukcji modułowej, metalowej  model Mix plus 07 system 220. Zastosowanie schodów do średnich i dużych pomieszczeń, antresoli, adaptacji poddaszy oraz duże otwory w stropie.

Schody model Mix plus 07 system 220 został stworzone w taki sposób, że ich samodzielny montaż jest bardzo prosty nawet dla amatora. Wystarczy odpowiednio dobrać model schodów do wielkości otworu w stropie oraz wysokości pomieszczenia. Schody modułowe, metalowe w modelu Mix plus 07 system 220 mają kilka rodzajów zabiegów: prosty, skrętny L-90 i U-180; dwa ostatnie dostępne zarówno w zabiegu lewym, jak i prawym.

Dzięki wykorzystaniu doskonałej jakości materiałów schody modułowe, metalowe w połączeniu z drewnem długo utrzymują dobrą formę, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Są łatwe w pielęgnacji oraz montażu i stanowią praktyczne i estetyczne dopełnienie każdego wnętrza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl