Schody model Mix plus 07 L-90, U-180 Modułowe

Schody modułowe to połączenie funkcjonalności, estetyki i ponadprzeciętnej uniwersalności. Schody są idealne do wielu pomieszczeń, zarówno prywatnych, jak i biurowych. Ich nowoczesny projekt i wysoka jakość wykonania z dbałością o detale zaspokoi gusta najbardziej wymagających klientów.

Model Mix plus 07 L-90, U-180 - eleganckie schody

O metalowej, malowanej proszkowo konstrukcji, drewnianych stopniach (kolor można wybrać z palety) i barierce ze stali w matowym wykończeniu lub z pochwytem z drewna. W tej kategorii prezentujemy metalowe Schody CORA model Mix plus 07 L-90, U-180 Modułowe, o uniwersalnym zastosowaniu i sposobie ustawienia. W zależności od indywidualnych preferencji można wykorzystać od 10 do 16 elementów. Przeznaczone do średnich i dużych pomieszczeń, adaptacji poddaszy, antresoli czy dużych otworów w stropie. Co ważne, prezentowane schody modułowe charakteryzuje łatwość montażu, dzięki czemu nawet amator poradzi sobie z ich złożeniem.

Oferowane schody Mix plus 220 modułowe dostępne są w kilku zabiegach do wyboru: prostym i skrętnym L-90 i U-180 – w wariancie lewym i prawym. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl