Schody system Moreno 220 Vertical L-90, U-180 drewniane

Funkcjonalność wnętrza o niewielkiej powierzchni całkowitej może być znacznie większa dzięki wykorzystaniu kolejnych pięter. W przypadku, gdy jest to piętro domu niezbędne jest wykorzystanie odpowiednio przystosowanych do niego schodów. Nasza firma oferuje schody drewniane w systemie modułowym, przygotowane do samodzielnego montażu w każdych warunkach domowych. Schody Moreno Vertical drewniane dostępne są ze skrętem o 90 bądź 180 stopni, dzięki czemu można je dostosować do charakterystyki wnętrza pomieszczenia, w którym są montowane.

Zabiegowy system schodów drewnianych Moreno 220 Vertical L-90, U-180

Oferowane przez naszą markę schody drewniane mogą posiadać zabieg lewy bądź prawy – to pozwala dopasować je do układu wnętrza. Wszystkie modele schodów posiadają dopasowane balustrady. Całość wykonana jest z litego drewna bukowego oraz elementów z wytrzymałej i estetycznej stali nierdzewnej.

Jeden stopień schodów posiada powierzchnię użytkową o szerokości 220 mm. Każdy z zestawów w tej linii produktów ma inną liczbę elementów; im jest ich więcej, tym większa jest wysokość schodów po montażu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl