Schody spiralne model Bawaria vertical 00

Schody spiralne Bawaria Vertical okażą się funkcjonalnym i estetycznym elementem wykończeniowym w domach. Są to ciągi schodów wpisane na planie okręgu, a jego średnicę można dobrać i dostosować do warunków technicznych pomieszczenia. Elementem nośnym jest słup ze stali nierdzewnej, do którego przymocowane są stopnie drewniane. Cała konstrukcja nie zajmuje wiele miejsca, dlatego chętnie wybierana jest do małych pomieszczeń, a także do miejsc, gdzie schody dobudowane są już w czasie użytkowania obiektu.

Kręte schody Bawaria Vertical należą do konstrukcji bezpiecznych, choć nie są polecane do pomieszczeń, z których będą korzystały osoby starsze i małe dzieci. Zostały zabezpieczone balustradą, która poprawia komfort poruszania się po stopniach. Sprawdzają się jako dodatkowy ciąg komunikacyjny albo wyjście na poddasze, strych i im podobnych pomieszczeń.

Spiralne schody kręte Bawaria Vertical

Charakterystyczną cechą spiralnych schodów Cora Bawaria Vertical jest ich minimalistyczny styl. Konstrukcje stalowe mają naturalną kolorystykę, z kolei barwę stopni i innych części drewnianych można dobrać w zależności od rodzaju wykończenia pomieszczenia. Same schody spiralne sprawiają wrażenie bardzo lekkich, dlatego ich konstrukcja nie zaburzy aranżacji pokoju dziennego.

Schody spiralne Bawaria Vertical oferowane są w wielu wariantach wymiarowych. Różnice wynikają ze średnicy koła, jakie zajmie budowla, a także wysokości całej konstrukcji. Możliwość regulacji wysokości stopni i poziomu ich posadowienia sprawiają, że schody okrągłe można bardzo precyzyjnie dopasować do warunków technicznych w mieszkaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl