Czy schody zawsze muszą mieć poręcze i balustrady? 0
Czy schody zawsze muszą mieć poręcze i balustrady?

Jeszcze kilkanaście lat temu, niemożliwym byłoby posiadanie schodów bez poręczy i balustrad. Stanowiły one bowiem nieodłączny element całej konstrukcji. Dziś jednak coraz więcej osób stawia na minimalizm i prostotę stawianych schodów, co przekłada się właśnie na brak tego typu dla nich uzupełnień.

czytaj całość »
Jakie schody zajmują najmniej miejsca? 0
Jakie schody zajmują najmniej miejsca?

Jakie więc schody zajmują najmniej miejsca? Które wybrać, by zapewniły z jednej strony bezpieczeństwo, z drugiej były ciekawym uzupełnieniem domu, z trzeciej gwarantowały jak najmniejszą przestrzeń, jaką należy na nie przeznaczyć?

czytaj całość »
Gdzie umieścić schody na poddasze? 0
Gdzie umieścić schody na poddasze?

W tym artykule chcemy skupić się w sposób szczególny na tym, gdzie takie schody powinny się znaleźć, aby były one praktyczne, nie zajmowały dużo miejsca, a do tego gwarantowały pełną wygodę i bezpieczeństwo ich użytkowania.

czytaj całość »
Jakie schody do małych pomieszczeń? 0
Jakie schody do małych pomieszczeń?

Jeśli zdecydowałeś się na minimalistyczny wystrój, bo zależy Ci na tym, by jak najlepiej wykorzystać swój mały dom, nie zapomnij o tym, aby schody, które wybierzesz, idealnie wpisywały się w tę wizję.

czytaj całość »
Dlaczego warto mieć dwupoziomowe mieszkanie? 0
Dlaczego warto mieć dwupoziomowe mieszkanie?

Oszczędność kosztów, lepsze widoki... na przyszłość i przestrzeń to potencjalne powody, dla których warto wybrać dwupiętrowe “M3”. Na co jeszcze zwrócić uwagę? Dlaczego warto mieć dwupoziomowe mieszkanie?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl