Jakie schody wykorzystać w nowoczesnym budownictwie? 0

Nowoczesne wnętrza to jeden z popularniejszych trendów w budownictwie i aranżacji wnętrz. Przy projektowaniu wymarzonego domu zależy nam na dbałości o każdy detal – zadbajmy więc, aby nasze schody również komponowały się z przestrzenią.

czytaj całość »
Jak zagospodarować ścianę nad schodami?  0

Ściana nad schodami to zazwyczaj przestrzeń o dość sporej powierzchni. Część osób decyduje się pozostawić ją pustą, ale najnowsze trendy we wnętrzarstwie podpowiadają jak z pustej ściany zrobić kluczowy element dekoracyjny naszego domu.

czytaj całość »
Dlaczego warto mieć dwupoziomowe mieszkanie? 0

Klasyczne mieszkanie to nie jedyna opcja, na jaką można się dzisiaj zdecydować - coraz częściej pojawiają się apartamenty dwupoziomowe. W taki sposób buduje się też domy. Oszczędność kosztów, lepsze widoki... na przyszłość i przestrzeń to potencjalne powody, dla których warto wybrać dwupiętrowe “M3”. Na co jeszcze zwrócić uwagę? Dlaczego warto mieć dwupoziomowe mieszkanie?

czytaj całość »
Jak zaaranżować schody, aby były bezpieczne? 0

Schodów używano już od czasów starożytnych. Bywały wówczas strome, pochyłe i ich niewłaściwe użytkowanie mogło skończyć się tragicznie. Współczesne wersje spełniają normy bezpieczeństwa, a zdecydowana większość ewentualnych upadków wynika z utraty równowagi przez człowieka.

czytaj całość »
Jak dobrać schody do paneli? 0

Dom praktycznie wykończono - wstawiono drzwi i okna. Zaplanowano też aranżację schodów. Ten element konstrukcyjny powinien spełniać swoją funkcję komunikacyjną, współgrając z estetycznym porządkiem, który dominuje w domu. A jak dobrać schody do paneli? Jaki ich rodzaj będzie najlepszy - scali poziomy mieszkania, będąc rozwiązaniem trwałym i ciekawym?

czytaj całość »
Jak dobrać schody do mieszkania w stylu minimalistycznym? 0

Pojęcie minimalizmu zrodziło się z powiedzenia „mniej znaczy więcej”. To motto zostało przyjęte przez Ludwiga Mies van der Rohe, nowoczesnego architekta, który powołuje się na nie twierdząc, że rezygnując z dekorowania wnętrza za pomocą zbędnych elementów, można osiągnąć to, co jest naprawdę istotne dla estetyki miejsca.

czytaj całość »
3 pomysły na zabudowę pod schodami 0

Schody to jeden z najważniejszych elementów konstrukcyjnych w piętrowych domach. Nie wszyscy jednak odczuwają satysfakcję z ich posiadania – ma to głównie miejsce w nieruchomościach o mniejszym metrażu.

czytaj całość »
Czy schody drewniane muszą skrzypieć? 0
Czy schody drewniane muszą skrzypieć?

Nawet najpiękniejsze schody mogą skrzypieć, drażniąc tym wszystkich domowników - na szczęście jest to łatwe do naprawienia! Wystarczy, o ile to możliwe, zlokalizować przestrzenie i linię tarcia, które powodują dźwięk i spróbować je połączyć.

czytaj całość »
Schody do nowoczesnych wnętrz 0
Schody do nowoczesnych wnętrz

Klatka schodowa jest istotną częścią domu, która może pomóc właścicielom domów dostać się do innych obszarów domu, szczególnie tych z wyższych poziomów. Służy jako ścieżka łącząca od piętra do piętra, zwykle prowadząc do sypialni lub antresoli.

 

czytaj całość »
Schody Spiralne model Madryt - kiedy je wybrać? 0
Schody Spiralne model Madryt - kiedy je wybrać?

Klatki schodowe są jednym z najbardziej wszechstronnych elementów struktury domu. W niektórych pomieszczeniach są wizytówką wielkiego holu wejściowego. W innych są po prostu wymaganym elementem w domu, który wtapia się w resztę wyposażenia

czytaj całość »
Kiedy wybrać schody drewniane Lux? 0
Kiedy wybrać schody drewniane Lux?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, czy warto wybrać solidne drewniane schody do swojego domu? Dzisiejszy rynek zapewnia szeroki wybór gatunków drewna, aby zapewnić odpowiedni rodzaj do każdego projektu klatki schodowej bądź innej przestrzeni użytkowej.

czytaj całość »
Najlepsze schody modułowe do 6 tysięcy 0
Najlepsze schody modułowe do 6 tysięcy

Modułowe schody zapewniają współczesność domowi, ale najlepsze w tym rodzaju konstrukcji jest to, że można ją wdrożyć w dowolnym miejscu w prefabrykowanych wnętrzach. Nie ma drugiego rodzaju schodów, które łączą przestrzeń tak jak schody modułowe właśnie. Z racji tego, że producenci modułowych schodów każdego dnia wychodzą z siebie, by zapewnić właścicielom domów coraz to lepsze, bardziej zaawansowane i piękniejsze propozycje – w dzisiejszym wpisie postanowiliśmy udowodnić, że wcale nie potrzeba rozbijać domowego budżetu by wejść w ich posiadanie.

czytaj całość »
6 niecodziennych propozycji balustrad dla Ciebie 0
6 niecodziennych propozycji balustrad dla Ciebie

Czy właśnie znalazłeś się w sytuacji, w której próbujesz wymyślić coś ekscytującego, jeśli chodzi o pomysły dotyczące balustrady schodowej? Cóż, nie jesteś sam. Nie wszyscy możemy być miłośnikami projektowania wnętrz, ale z niewielką pomocą możemy sprawić, by nasze domy ozdobione były stylowymi balustradami, które będą idealnie pasować do naszych gustów, a równocześnie zadziwiać nawet najbardziej wybrednych krytyków wnętrz.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl