Idealne schody do przestrzeni typu open space 0
Idealne schody do przestrzeni typu open space

Niegdyś pojęcie open space odnosiło się tylko i wyłącznie do przestrzeni biurowych i kojarzyło z dużymi korporacjami. Trend ten przeniósł się także do architektury mieszkalnej. Jakie typy schodów będą pasować do przestrzeni typu open space?  

czytaj całość »
Jakie schody wybrać do mieszkania w stylu retro? 0
Jakie schody wybrać do mieszkania w stylu retro?

Retro wraca do łask! Nawiązanie do wnętrz w stylu art decó oraz lat 50. i 60. to najnowszy krzyk mody. Tego typu estetyka korzystnie wygląda w niemal każdym mieszkaniu. Do aranżacji można podejść klasycznie, ale i łączyć retro z nowoczesnością, tworząc niepowtarzalne wnętrze.

czytaj całość »
Jakie schody wykorzystać w nowoczesnym budownictwie? 0
Jakie schody wykorzystać w nowoczesnym budownictwie?

Nowoczesne wnętrza to jeden z popularniejszych trendów w budownictwie i aranżacji wnętrz. Przy projektowaniu wymarzonego domu zależy nam na dbałości o każdy detal – zadbajmy więc, aby nasze schody również komponowały się z przestrzenią.

czytaj całość »
Jak zagospodarować ścianę nad schodami?  0
Jak zagospodarować ścianę nad schodami? 

Ściana nad schodami to zazwyczaj przestrzeń o dość sporej powierzchni. Część osób decyduje się pozostawić ją pustą, ale najnowsze trendy we wnętrzarstwie podpowiadają jak z pustej ściany zrobić kluczowy element dekoracyjny naszego domu.

czytaj całość »
Dlaczego warto mieć dwupoziomowe mieszkanie? 0
Dlaczego warto mieć dwupoziomowe mieszkanie?

Klasyczne mieszkanie to nie jedyna opcja, na jaką można się dzisiaj zdecydować - coraz częściej pojawiają się apartamenty dwupoziomowe. W taki sposób buduje się też domy. Oszczędność kosztów, lepsze widoki... na przyszłość i przestrzeń to potencjalne powody, dla których warto wybrać dwupiętrowe “M3”. Na co jeszcze zwrócić uwagę? Dlaczego warto mieć dwupoziomowe mieszkanie?

czytaj całość »
Jak zaaranżować schody, aby były bezpieczne? 0
Jak zaaranżować schody, aby były bezpieczne?

Schodów używano już od czasów starożytnych. Bywały wówczas strome, pochyłe i ich niewłaściwe użytkowanie mogło skończyć się tragicznie. Współczesne wersje spełniają normy bezpieczeństwa, a zdecydowana większość ewentualnych upadków wynika z utraty równowagi przez człowieka.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl