Najlepsze schody modułowe do 6 tysięcy

0
Najlepsze schody modułowe do 6 tysięcy

Modułowe schody zapewniają współczesność domowi, ale najlepsze w tym rodzaju konstrukcji jest to, że można ją wdrożyć w dowolnym miejscu w prefabrykowanych wnętrzach. Nie ma drugiego rodzaju schodów, które łączą przestrzeń tak jak schody modułowe właśnie. Z racji tego, że producenci modułowych schodów każdego dnia wychodzą z siebie, by zapewnić właścicielom domów coraz to lepsze, bardziej zaawansowane i piękniejsze propozycje – w dzisiejszym wpisie postanowiliśmy udowodnić, że wcale nie potrzeba rozbijać domowego budżetu by wejść w ich posiadanie.

Propozycja nr 1: Schody modułowe CORA model Maxima 05 L-90 12 elementów

Jest to nietuzinkowy model wyróżniający się nie tylko pięknym designem, ale też solidnym wykonaniem. Tworzy 13 poziomów składających się z 12 elementów. Trwałości dodaje stal i lite drewno. To unikatowe połączenie, które wpisze się we wzornictwo zarówno domów klasycznych, jak i nowoczesnych. Bardzo łatwy zarówno w montażu, jak i pielęgnacji.

Propozycja nr 2: Schody modułowe CORA model Mix plus 03 L-90 12 elementów

Kolejna, niemniej nietuzinkowa propozycja mieszcząca się w określonym budżecie. Samodzielny, prosty montaż został przemyślany z myślą o Kliencie i jego wygodzie. To długoterminowa inwestycja, która zgrabnie i stylowo połączy piętra domu. Bardzo polecana we wnętrzach o loftowym charakterze.

Propozycja nr 3: Schody modułowe CORA model Mix plus 02 U-180 12 elementów

Tutaj mamy do czynienia z modelem w dobrej cenie, który wyróżnia się uniwersalnością zastosowania. Ta przepiękna i bardzo funkcjonalna propozycja polskiego producenta została pomyślana w ten sposób, aby użytkownik mógł ją zamontować dokładnie wedle swojego „widzimisię”. Tak jak w poprzednich przykładach – bardzo solidny projekt.

Propozycja nr 4: Schody modułowe CORA model Mix 04 L-90 12 elementów

Kolejną już czwartą propozycją do 6 tysięcy jest model MIX 04. Wyróżnia się podobnie, jak i inne modułowe propozycje ogromną różnorodnością układów schodów. Szeroka paleta kolorów drewna, jaką udostępnia producent jest także miłym dodatkiem w tej cenie.

Propozycja nr 5: Schody modułowe CORA model Mix 03 L-90 14 elementów

Model ten idealnie wpasuje się w gust wymagających Klientów. Można ustawić go na 26 różnych sposobów! Nowoczesny design przekona każdego wielbiciela wnętrz w stylu modern, natomiast wytrzymałość tego projektu sprawi, iż posłuży wiele lat w doskonałym stanie.

Propozycja nr 6: Schody modułowe CORA model Mix 06 L-90 12 elementów

Jako ostatnią propozycję chcemy zaprezentować schody Cora model mix 06. Ta ciekawa opcja składająca się z 12 elementów jest niezwykle łatwa w instalacji i bardzo przyjemna w utrzymaniu. Jej charakterystyczny design upiększy każdy wnętrze, a solidność przekonana każdego sceptyka.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl