Schody Spiralne model Madryt - kiedy je wybrać? 0
Schody Spiralne model Madryt - kiedy je wybrać?

Klatki schodowe są jednym z najbardziej wszechstronnych elementów struktury domu. W niektórych pomieszczeniach są wizytówką wielkiego holu wejściowego. W innych są po prostu wymaganym elementem w domu, który wtapia się w resztę wyposażenia. Jeśli chce się jednak zaoszczędzić miejsce, stosuje sie schody spiralne, wyglądające lepiej i ozdabiające przestrzeń.

Niezależnie od tego, w jaki sposób chcesz zintegrować schody z resztą domu – z pewnością chcesz, aby było to zrobione jak najlepiej. Istnieje wiele korzyści z zainstalowania spiralnych schodów Madryt, co stawia je nad innymi konstrukcjami klatek schodowych. Przedstawiamy kilka głównych powodów, dla których spiralne schody Madryt to element, który trzeba mieć w swoim domu.

W pigułce: kiedy wybrać schody spiralne Madryt?

  • Kiedy masz ograniczoną przestrzeń
  • Kiedy zależy Ci na łatwym dostępie do przestrzeń takich jak sypialnia na poddaszu
  • Kiedy lubisz mieć wybór
  • Kiedy szukasz ekonomicznego rozwiązania

#1 Schody Madryt pozwalają na oszczędność przestrzeni

Najczęstszym powodem, dla którego właściciele domów wybierają schody spiralne są mocne ograniczenia przestrzenne. W miarę jak domy stają się coraz mniejsze, ludzie starają się zmaksymalizować każdą możliwą powierzchnię, a w tym przypadku model Madryt bardzo im to ułatwia. Tradycyjna klatka schodowa zajmuje duży prostokąt metrów kwadratowych. Nie tylko pochłania to dodatkowe miejsce, ale duża, nieporęczna rama przerywa przepływ powietrza i ruch w domu.

Schody spiralne Madryt mają niewielką powierzchnię dzięki spiralnej konstrukcji. Ponieważ ich stopnie opierają się same na sobie, nie rozciągają się poza szerokość lub średnicę samych schodów. Możesz umieścić schody Madryt w rogu domu, aby zmaksymalizować resztę przestrzeni. Ich konstrukcja została bowiem pomyślana w sposób, który pozwala maksymalnie wykorzystać dom.

#2 Schody Madryt zapewniają dostęp

Wielu właścicieli domów chce wykorzystać każdy dodatkowy kwadratowy materiał, ponieważ jest to niezbędne. Niezależnie od tego, czy tradycyjne schody nie mieszczą się w danej przestrzeni, czy drabina nie jest idealnym rozwiązaniem - sypialnie na poddaszu czy miejsca do przechowywania na strychu mogą być trudno dostępne i w końcu zostaną zapomniane.

Schody spiralne Madryt zapewniają elastyczność, jeśli chodzi o punkty dostępu. Można je dopasować do ciasnych przestrzeni łatwiej niż tradycyjne schody, ale można nimi również manewrować, aby dotrzeć do wielu różnych punktów dostępu. Niestandardowy zbieg możliwy do dopasowania umożliwia kontrolowanie punktów wejścia i wyjścia.

#3 Materiał i projekt schodów spiralnych Madryt

Spiralne schody mogą być w pełni dostosowane do Twoich wizji danej przestrzeni. Wszystko można dostosować – a schody Madryt też dają Ci takie opcje. Różne wykończenia zapewniają niestandardowe kolory, bezobsługowe wykończenia i dodatkowy poziom projektu.

Schody spiralne dają wybór: dowolna barwa z palety stopni wykonanych z drewna bukowego czarne bądź matowe wykończenie elementów ze stali nierdzewnej
dwa rodzaje podestów: trójkątny oraz trapezowy zabieg lewy lub prawy dostępne, wielkości schodów: 110, 120, 130, 140, 150, 160, 170, 180, 190, 200 i większe

#4 Schody spiralne Madryt to ekonomiczny wybór

Spiralne schody Madryt niosą kilka korzyści ekonomicznych. Należą do nich:

  • niski koszt instalacji
  • niski koszt utrzymania
  • wartość dodana dla domu

Schody spiralne Madryt są dostarczane w formie zestawu, co oznacza, że wszystkie elementy są łatwe do zmontowania w Twoim domu. Ten styl DIY oszczędza właścicielowi domu kosztów wynajmu wykonawcy. Nie musisz też martwić się o kosztowne utrzymanie swoich spiralnych schodów, bo masz na nie gwarancję. Możesz skupić się na poprawie reszty domu bez ciągłej konieczności przywracaniu tego dużego elementu strukturalnego do stanu idealnego – schody spiralne Madryt zawsze będą się pięknie prezentować!

Twoje spiralne schody mogą dodać wiele wartości do Twojego domu. Pierwszą wartością jest dodatkowa powierzchnia kwadratowa, którą dzięki nim oszczędzisz. Poza tym, te jedyne w swoim rodzaju elementy konstrukcyjne stanowią wyjątkowy punkt sprzedaży Twojego domu – nie można o tym zapominać.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl