Schody modułowe do 6 tys. zł - ranking od coraschody 0
Schody modułowe do 6 tys. zł - ranking od coraschody

Schody modułowe są doceniane przez architektów i użytkowników za łatwość montażu, ogromne możliwości projektowe, przy tym wszystkim cechują się solidnością i estetyką.  Coraschody przedstawia: schody modułowe w dobrej cenie!


Ranking modułowych schodów w cenie do 6 tysięcy złotych od coraschody udowadnia, że jest to rozwiązanie polecane i funkcjonalne, i designerskie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą listą!


#1 Schody modułowe CORA model Mix 03 U-180

Schody modułowe CORA model Mix 03 U-180 14 elementów to pierwsza z pozycji w naszym rankingu. Ich uniwersalne zastosowanie może naprawdę pozytywnie zaskoczyć, a to jak pięknie się komponują z nowoczesnym wystrojem wnętrz, to klasa sama w sobie.


Ten model cechują także:

  • bogata paleta kolorów,
  • wysokie parametry techniczne.

#2 Schody modułowe CORA model Mix 06 L-90

Schody modułowe CORA model Mix 06 L-90 13 elementów wyróżniają się nie tylko atrakcyjną ceną, ale także są naprawdę solidnie i estetycznie wykonane, bardzo łatwo je zamontować.


Stawiając na Cora Mix 06, zyskujesz:

  • dowolność wyboru zabiegu,
  • możliwość użycia kotew metalowych.

#3 Schody modułowe CORA model Maxima L-90

Schody modułowe CORA model Maxima L-90 12 elementów spodobają się wielbicielom okazji cenowych i niewymuszonej elegancji w aranżacji wnętrz. Każdy z elementów zestawu został pieczołowicie zaprojektowany. I podobnie jak inne modele do 6 tysięcy – Maxima także są bardzo łatwe w montażu.


Cora model Maxima zapewnia:

  • solidne elementy z litego drewna,
  • szeroką paletę wybarwień.

#4 Schody modułowe CORA model Madi extra 04 L-90

Bardzo przystępna cenowo propozycja to schody modułowe CORA model Madi extra 04 L-90 15 elementów, które pięknie wpiszą się w piętrowe posiadłości, spodobają się właścicielom domów, którzy dysponują ograniczonym budżetem, ale mają wyrafinowany gust. Ta opcja dej szerokie możliwości projektowe i długotrwałość użytkowania.


Model Madi Extra to ponadto:

  • łatwość samodzielnego montażu,
  • aż 28 możliwości układów schodów.

#5 Schody modułowe CORA model Gaza extra 13

Schody modułowe CORA model Gaza extra 13 elementów można polecić każdej osobie, która szuka korzystnego stosunku ceny do jakości. Pięknie wykonane, odpowiedzą nawet na wysokie wymagania i to w naprawdę dobrym stylu.


W cenie schodów Gaza zyskuje się:

  • 12 elementów stanowiących 13 poziomów konstrukcji,
  • możliwość ustawienia jednej z 24 dostępnych konfiguracji.

Ranking pokazuje, że można cieszyć się funkcjonalnością i pięknem modułowych schodów, wcale nie wydając na nie majątku. Przy tym wszystkim warto pamiętać, iż stanowią one inwestycję długoterminową, dlatego należy dobrać je do gustów, oczekiwań i możliwości konstrukcyjnych pomieszczeń.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl