Schody spiralne i styl modern classic 0
Schody spiralne i styl modern classic

Nie potrafisz zdefiniować swojego stylu wnętrz? Nie jesteś pewna czy jak na współczesny jest zbyt elegancki? Określenie „tradycyjny” to też zbyt mało? W takim razie jest to modern classic!

Nowoczesny styl klasyczny to połączenie tradycyjnych i nowoczesnych:

 • mebli,
 • wykończeń,
 • materiałów,
 • tkanin.


Rezultatem jest elegancki, trwały design, który jest jednocześnie wygodny, jak i klasyczny. Ze względu na swoją prostą konstrukcję schody spiralne często pasują do wystroju wnętrza w klimacie modern classic.

Co ważne, możesz osiągnąć ten styl bez konieczności wydawania dużej ilości pieniędzy. Aby stworzyć udane połączenie klasyki i nowoczesności, musisz pamiętać, że głównym składnikiem jest kolor.


Nowoczesne kolory są reprezentowane w kolorach:

 • szarym,
 • srebrnym,
 • białym,
 • czarnym,
 • ciemnej czekoladzie,
 • szarych odcieniach niebieskiego.Możesz uatrakcyjnić dom w stylu modern classic ozdabiając tę przestrzeń kilkoma ładnymi dodatkami, ale nie wnosząc jednak ich zbyt wiele. Możesz wybrać dekoracje, takie jak:

 • wazon z pojedynczym kwiatem,
 • duży obraz na ścianie,
 • geometryczne wzorzyste poduszki na kanapie.


Dlaczego schody spiralne i styl modern classic tak dobrze się uzupełniają?


Klatki schodowe są jednym z najbardziej wszechstronnych elementów struktury Twojego domu - w niektórych pomieszczeniach są wizytówką wielkiego holu wejściowego, a w innych są po prostu wymaganym elementem w domu, który wtapia się w resztę domu. Tak czy inaczej właśnie z nimi można nadać charakter całego pomieszczenia – a poprzez schody spiralne możesz od razu zaprezentować, że modern classic to styl bliski Twojemu sercu.


Schody spiralne – ich styl to dopiero początek!


Istnieje wiele korzyści z zainstalowania spiralnych schodów – czym przeważają nad innymi konstrukcjami klatek schodowych. Poniżej kilka głównych powodów, dla których spiralne schody to element, który trzeba umieścić w domu urządzonym w stylu modern classic (i nie tylko).


#1 Przestrzeń


Najczęstszym powodem, dla którego właściciele domów wybierają schody spiralne, jest to, że mają surowe ograniczenia przestrzenne. W miarę jak domy stają się coraz mniejsze, ludzie starają się zmaksymalizować każdą możliwą powierzchnię – a schody spiralne nadają się do tego idealnie. Tradycyjna klatka schodowa nie tylko pochłania dużo miejsca, ale też jej nieporęczna rama przerywa przepływ powietrza i ruch w Twoim domu. Schody spiralne potrzebują jedynie niewielką powierzchnię dzięki swej unikatowej konstrukcji.


#2 Dostępność


Schody spiralne zapewniają elastyczność, jeśli chodzi o punkty dostępu. Można je dopasować do ciasnych przestrzeni bardziej niż tradycyjne schody, ale można nimi również manewrować, aby dotrzeć do wielu różnych punktów. Kolejnym aspektem, w którym ta opcja jest bardziej elastyczna, to miejsce, w którym planujesz ją zainstalować.


#3 Design


Spiralne schody w pełni dostosują się do przestrzeni w stylu modern classic. Różne wykończenia zapewniają niestandardowe kolory, bezobsługowe wykończenia i dodatkowy walor estetyczny projektu – dlatego są one doskonałym akcentem takiego wystroju domu. Możesz też samodzielnie wykończyć schody, aby mieć pewność, że idealnie pasuje do pożądanej wizji Twojego domu.

Schody spiralne w stylu modern classic z całą pewnością pozwolą Ci uzyskać spójny projekt domu – po tych wszystkich argumentach z całą pewnością jesteś co do tego maksymalnie przekonany!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl