Top 5: Schody drewniane poniżej 8 tysięcy złotych

0
Top 5: Schody drewniane poniżej 8 tysięcy złotych

Gdyby schody były żywymi istotami, wyraziłyby chęć zwrócenia większej uwagi na siebie ze strony właścicieli domów. W projektach przebudowy właściciele domów często koncentrują się na tapetowaniu, dodawaniu przestrzeni magazynowej lub kupowaniu nowych mebli. Zwykle schody są pomijane.

Nie musisz popełniać tego samego błędu, a jeśli rozumiesz jak wielki potencjał schody mają w odświeżeniu wyglądu całego domu – podpowiadamy, iż dla wszystkich osób, które chcą zmienić wygląd schodów, drewno jest doskonałym wyborem.

 

 

 

 

Nie tylko doda sporą wartość do nieruchomości, ale też jest:

 

  • trwałe
  • ponadczasowe
  • wyjątkowe

Drewniane schody naprawdę potrafią na plus odmienić cały wygląd domu. Poza tym, że są eleganckie, niosą ze sobą kilka innych zalet. Jeśli jednak obawiasz się, że nie stać Cię na takie rewelacje – spójrz na poniższe projekty i przekonaj się, że rozsądnych cenach można dzisiaj dostać naprawdę niesamowicie solidne i efektowne schody.

 

Drewniane schody poniżej 8 tysięcy złotych TOP 5:

 

#1 Schody drewniane zabiegowe CORA model Moreno 250 L-90 12 elementów

Są to naprawdę wysokiej klasy schody w przystępnej cenie. Charakteryzuje je szeroka paleta kolorów drewna oraz naprawdę uniwersalne zastosowanie i ustawienie. Cechą szczególną tego projektu jest możliwość dopasowania go dokładnie z myślą o własnej koncepcji. Co więcej, jest to porządna propozycja prosto od polskiego producenta.

#2 Schody drewniane zabiegowe CORA model Moreno 220 L-90 12 elementów

To kolejny znakomity projekt, polskiej produkcji. Można wybierać spośród przeróżnych konfiguracji i ustawień, jak również kolorów – aby dopasować parametry tych schodów dokładnie z myślą o swoich osobistych preferencjach. Ważne jest to, że są naprawdę solidne i pięknie się prezentują tak samo w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach.

#3 Schody drewniane zabiegowe CORA model Moreno 220 L-90 13 elementów

W zestawieniu top 5 schodów drewnianych poniżej 8 tysięcy nie mogło zabraknąć i tego modelu. Jest to projekt idealnie nadający się do samodzielnego montaży, co daje dodatkowe oszczędności. W cenie schodów można wybierać spośród naprawdę szerokiej gamy kolorystycznej, co gwarantuje idealne dopasowanie schodów do aranżacji, którą dopełnią.

#4 Schody drewniane CORA model Moreno 180 L-90 13 elementów

Już pierwszy rzut na te schody przekonuje z jak świetnej jakości produktem mamy do czynienia, którego cena również jest przyjemna i godna uwagi. Klasyczny wygląd tego projektu w niczym nie ustępuje bardziej nowoczesnym koncepcjom – a już na pewno jest wart przemyśleń pod względem trwałości i uniwersalności zastosowania.

#5 Schody drewniane zabiegowe CORA model Moreno 200 L-90 12 elementów

Nasze zestawienie zamyka wyjątkowy projekt dopracowany w każdym calu. Zachwycają szerokimi możliwościami zastosowania, pieczołowitym wykonaniem i wygodą – nadają się bowiem również do samodzielnego montażu. To polska propozycja w dobrej cenie, obok której ciężko byłoby przejść obojętnie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl